Pager (3.1.0-beta1) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Status
he: סטטוס

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Remove
he: הסרה

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Single
he: יחיד

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Updated
he: עודכן

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Created
he: נוצר

en: Forward
he: קדימה

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Current
he: נוכחי

en: Desc
he: יורד

en: Loop
he: בלופ

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Style
he: סגנון

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Index
he: אינדקס

en: Pager
he: דפדוף

en: Offset
he: היסט

en: Direction
he: כיוון

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Config
he: קונפיג

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Asc
he: סדר עולה
