Pager (3.1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Remove
hr: Ukloni

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Single
hr: Pojedinačno

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Theme
hr: Tema

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Created
hr: Stvoreno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Current
hr: Trenutno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Style
hr: Stil

en: Direction
hr: Smjer

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Asc
hr: Uzlazno
