Pager (3.1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (46 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Single
hu: Egyszeres

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Theme
hu: Smink

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Created
hu: Létrehozva

en: Forward
hu: Továbbítás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Desc
hu: Csökk

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Style
hu: Stílus

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Indexing
hu: Indexelés

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Taxonomy Terms
hu: Taxonómia kifejezések

en: Pager
hu: Lapozó

en: Offset
hu: Eltolás

en: Direction
hu: Irány

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Config
hu: Beállítás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Image Field
hu: Képmező

en: Asc
hu: Növ

en: Image Style
hu: Képstílus

en: Find and manage content
hu: Tartalom keresése és kezelése
