Pager (3.1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Direction
hy: Ուղղություն
