Pager (3.1.0-beta1) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Updated
is: Uppfært

en: Theme
is: Þema

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Created
is: Stofnað

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Current
is: Núverandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Style
is: Stíll

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Direction
is: Stefna

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
