Pager (3.1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (42 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: Content
ja: コンテンツ

en: Author
ja: 投稿者

en: Remove
ja: 削除

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Single
ja: 1つ

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Updated
ja: 更新

en: Theme
ja: テーマ

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Created
ja: 作成

en: Published
ja: 掲載

en: Filter
ja: フィルター

en: Current
ja: 現在

en: Desc
ja: 降順

en: Loop
ja: ループ

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Style
ja: スタイル

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Index
ja: インデックス

en: Pager
ja: ページャー

en: Offset
ja: オフセット

en: Direction
ja: 方向

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: Config
ja: 設定

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Published status
ja: 掲載ステータス

en: Asc
ja: 昇順

en: Image Style
ja: イメージスタイル

en: Find and manage content
ja: コンテンツの検索と管理
