Pager (3.1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Remove
jv: Buwang

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Theme
jv: Tema

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Created
jv: Digawé

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Current
jv: Saiki

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Index
jv: Indek

en: Direction
jv: Arah

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
