Pager (3.1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Image
ka: სურათი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Style
ka: სტილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
