Pager (3.1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Remove
kk: Өшіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Direction
kk: Бағыт

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
