Pager (3.1.0-beta1) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Single
km: តែ​មួយ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Direction
km: ទិស

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
