Pager (3.1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Index
ku: نوانە

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
