Pager (3.1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Single
lt: Vieno lygio

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Theme
lt: Tema

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Current
lt: Dabartinis

en: Desc
lt: Maž

en: Loop
lt: Ciklas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Style
lt: Stilius

en: ‹ Previous
lt: ‹ Ankstesnis

en: Next ›
lt: Kitas ›

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Index
lt: Indeksas

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Direction
lt: Kryptis

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: « First
lt: « Pirmas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Asc
lt: Did

en: Find and manage content
lt: Rasti ir valdyti turinį
