Pager (3.1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Remove
lv: Izņemt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Single
lv: Vienkāršs

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Theme
lv: Tēma

en: Content type
lv: Satura veids

en: Created
lv: Izveidots

en: Forward
lv: Pārsūtīt

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Current
lv: Pašreiz

en: Desc
lv: Dilst.

en: Loop
lv: Cilpa

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Style
lv: Stils

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Indexing
lv: Notiek indeksēšana

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Index
lv: Rādītājs

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Direction
lv: Virziens

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
