Pager (3.1.0-beta1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Remove
mk: Одстрани

en: - All -
mk: - Сите -
