Pager (3.1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Remove
mn: Устгах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Theme
mn: Загвар

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Direction
mn: Чиглэл
