Pager (3.1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: Remove
mr: काढा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Single
mr: एक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Direction
mr: दिशा

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
