Pager (3.1.0-beta1) - en to ms translation catalogue (29 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Submit
ms: Serah

en: Content
ms: Kandungan

en: Author
ms: Pengarang

en: Remove
ms: Buang

en: Reset
ms: Set semula

en: Image
ms: Imej

en: Single
ms: Satu

en: Default
ms: Lalai

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Content Types
ms: Jenis-jenis Kandungan

en: Theme
ms: Tema

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: Current
ms: Semasa

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Index
ms: Indeks

en: Direction
ms: Arah

en: No content available.
ms: Tiada kandungan tersedia ada.

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
