Pager (3.1.0-beta1) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Single
my: တစ်ခုတည်း

en: Label
my: အညွန်း

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Index
my: အညွှန်း

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
