Pager (3.1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Current
ne: ताजा

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Index
ne: सूची

en: Direction
ne: दिशा

en: « First
ne: « पहिलो

en: Add one more
ne: एउटा थप्नुहोस्
