Pager (3.1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Single
nl: Enkel

en: Default
nl: Standaard

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Theme
nl: Thema

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Current
nl: Huidige

en: Desc
nl: Aflopend

en: Loop
nl: Lus

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Style
nl: Stijl

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Indexing
nl: Indexeren

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Taxonomy Terms
nl: Taxonomietermen

en: Pager
nl: Paginering

en: Direction
nl: Richting

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Config
nl: Instellen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Image Field
nl: Afbeeldingsveld

en: Asc
nl: Oplopend

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren
