Pager (3.1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Remove
nn: Fjern

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Index
nn: Indeks

en: Direction
nn: Retning

en: - All -
nn: - Alle -
