Pager (3.1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Remove
oc: Levar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Single
oc: Simpla

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Theme
oc: Tèma

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Current
oc: Actual

en: Loop
oc: Bocla

en: Sort by
oc: Triar per

en: Style
oc: Estil

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Index
oc: Indèx

en: Pager
oc: Paginacion

en: Offset
oc: Decalatge

en: Direction
oc: Direccion

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
