Pager (3.1.0-beta1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Remove
os: Схаф

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
