Pager (3.1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Remove
pl: Usuń

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Single
pl: Pojedynczy

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Theme
pl: Skórka

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: Forward
pl: Do przodu

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Current
pl: Bieżący

en: Desc
pl: Malejąco

en: Loop
pl: Pętla

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Style
pl: Styl

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Indexing
pl: Indeksowanie

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Taxonomy Terms
pl: Terminy taksonomii

en: Index
pl: Indeks

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Direction
pl: Kierunek

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią
