Pager (3.1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (40 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: Content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Remove
fa: حذف

en: Reset
fa: اعاده

en: Image
fa: تصویر

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Updated
fa: به‌روز

en: Theme
fa: پوسته

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: صافی

en: ,
fa: ،

en: Current
fa: جاری

en: Desc
fa: نزولی

en: Loop
fa: حلقه

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Style
fa: اصلوب

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Index
fa: شاخص

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Offset
fa: جابجایی

en: Direction
fa: جهت

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Asc
fa: صعودی

en: Find and manage content
fa: محتویات را پیدا و مدیریت کنید.
