Pager (3.1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Remove
ps: لركول

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Theme
ps: ویینه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Style
ps: ډول

en: - All -
ps: - ټول -
