Pager (3.1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Remove
ro: Elimină

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Single
ro: Singură

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Updated
ro: Actualizat

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Theme
ro: Temă

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Created
ro: Creat

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Current
ro: Actual

en: Desc
ro: Descendent

en: Loop
ro: Buclă

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Style
ro: Stil

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Taxonomy Terms
ro: Termeni Taxonomie

en: Pager
ro: Paginator

en: Offset
ro: Decalaj

en: Direction
ro: Direcție

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Config
ro: Configurație

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Published status
ro: Statusul publicat

en: Asc
ro: Ascendent

en: Find and manage content
ro: Găsire și administrare conținut
