Pager (3.1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (50 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Remove
ru: Удалить

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Single
ru: Одиночная

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Updated
ru: Обновлено

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Theme
ru: Тема

en: Content type
ru: Тип материала

en: Created
ru: Создано

en: Forward
ru: Вперед

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Current
ru: Текущий

en: Desc
ru: По убыванию

en: Loop
ru: Цикл

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Style
ru: Стиль

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Indexing
ru: Индексация

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Taxonomy Terms
ru: Термин словаря

en: Index
ru: Индекс

en: Pager
ru: Постраничный навигатор

en: Offset
ru: Пропустить

en: Node Display
ru: Отображение в материале

en: Direction
ru: Направление

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: The display style.
ru: Стиль отображения.

en: Config
ru: Конфигурация

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Published status
ru: Статус публикации

en: Image Field
ru: Поле изображения

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Image Style
ru: Стиль изображения

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Find and manage content
ru: Поиск материалов и управление ими
