Pager (3.1.0-beta1) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: Index
si: පටුන

en: Direction
si: දිශාව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
