Pager (3.1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Image
sk: Obrázok

en: Single
sk: Jediná

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Forward
sk: Preposlať

en: Published
sk: Zverejnené

en: Current
sk: Aktuálny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Style
sk: Štýl

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Offset
sk: Ofset

en: Direction
sk: Smer

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.
