Pager (3.1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Remove
sl: Odstrani

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Theme
sl: Tema

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Index
sl: Indeks

en: Direction
sl: Smer

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
