Pager (3.1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Remove
sq: Hiq

en: Reset
sq: Rifillo

en: Single
sq: E vetme

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Direction
sq: Orientimi

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
