Pager (3.1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Remove
sr: Уклони

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Theme
sr: Тема

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Direction
sr: Смер

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем
