Pager (3.1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Submit
sv: Skicka

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Remove
sv: Ta bort

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Single
sv: Enkel

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Theme
sv: Tema

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Created
sv: Skapad

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Current
sv: Nuvarande

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Style
sv: Stil

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Taxonomy Terms
sv: Taxonomitermer

en: Index
sv: Förteckning

en: Pager
sv: Paginerare

en: Offset
sv: Kompensera

en: Direction
sv: Riktning

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Config
sv: Konfiguration

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Asc
sv: Stigande

en: Find and manage content
sv: Hitta och hantera innehåll
