Pager (3.1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி
