Pager (3.1.0-beta1) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Created
te: సృష్టితం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Style
te: శైలి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Direction
te: దిశ

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
