Pager (3.1.0-beta1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Remove
th: เอาออก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า

en: Direction
th: คำอธิบาย

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
