Pager (3.1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Index
ug: ئىندېكس

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
