Pager (3.1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (50 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Content
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: Remove
uk: Вилучити

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Single
uk: Єдиний

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Updated
uk: Оновлено

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Theme
uk: Тема

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Created
uk: Створено

en: Forward
uk: Вперед

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Current
uk: Поточна

en: Desc
uk: Спад

en: Loop
uk: Цикл

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Style
uk: Стиль

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Indexing
uk: Індексація

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Taxonomy Terms
uk: Терміни таксономії

en: Index
uk: Індекс

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: Offset
uk: Зміщення

en: Direction
uk: Напрям

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: The display style.
uk: Стиль відображення.

en: Config
uk: Конфіґурація

en: Backwards
uk: Назад

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Image Field
uk: Поле зображення

en: Asc
uk: Зрост

en: Image Style
uk: Стиль зображення

en: Add one more
uk: Додати ще

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними
