Pager (3.1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Direction
ur: سمت

en: « First
ur: » ابتدائی
