Pager Serializer (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Rows
gl: Filas

en: Property
gl: Propiedade

en: Pager
gl: Paxinador

en: Web services
gl: Servizos web
