Pagerer (3.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Pages
fi: Sivut

en: Item
fi: Nimike

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Quantity
fi: Määrä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Links
fi: Linkit

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Display
fi: Näyttö

en: Display mode
fi: Esitysmuoto

en: n/a
fi: ei mitään

en: Configure
fi: Määrittele

en: Create
fi: Luo

en: Separator
fi: Erotin

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Page
fi: Sivu

en: Items
fi: Aiheet

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Last
fi: Viimeinen

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Style
fi: Tyyli

en: Standard
fi: Standardi

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Go to page @number
fi: Siirry sivulle @number

en: Pane style
fi: Ruudun tyyli

en: Pagination
fi: Sivutus

en: First item
fi: Ensimmäinen kohta

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: …
fi: ...

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu
