Pagerer (3.0.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Quantity
ga: Méid

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh

en: Go to page @number
ga: Téigh chuig leathanach @number
