Pagerer (3.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Pages
gl: Páxinas

en: Item
gl: Elemento

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Preview
gl: Vista previa

en: Display
gl: Visualización

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: n/a
gl: n/d

en: Configure
gl: Configurar

en: Create
gl: Crear

en: Separator
gl: Separador

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Items
gl: Elementos

en: General
gl: Xeral

en: Basic
gl: Básico

en: First
gl: Primeiro

en: Style
gl: Estilo

en: Standard
gl: Estándar

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Go to page @number
gl: Ir á páxina @number

en: Text strings
gl: Cadeas de texto

en: Pagination
gl: Paxinación

en: First item
gl: Primeiro elemento

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Current page title
gl: Título da páxina actual
