Pagerer (3.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (31 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Default:
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍:

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: right
kn: ಬಲಭಾಗ

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು
