Pagerer (3.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Pages
ro: Pagini

en: Item
ro: Produs

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Edit
ro: Editați

en: Links
ro: Legături

en: Reset
ro: Resetează

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Display
ro: Afișaj

en: Display mode
ro: Modul de afişare

en: Configure
ro: Configurează

en: Create
ro: Crează

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Page
ro: Pagina

en: Items
ro: Articole

en: Basic
ro: Simplu

en: Last
ro: Ultimul

en: First
ro: Primul

en: Style
ro: Stil

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Go to page @number
ro: Mergi la pagina @number

en: Pagination
ro: Paginație

en: First item
ro: Primul articol

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Current page title
ro: Titlul paginii curente

en: …
ro: ...

en: First page
ro: Prima pagină
