Pagerer (3.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Pages
lv: Lapas

en: Item
lv: Ieraksts

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Quantity
lv: Skaits

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Display
lv: Ekrāns

en: Display mode
lv: Attēlošanas režīms

en: n/a
lv: n/p

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Create
lv: Izveidot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Items
lv: Vienumi

en: General
lv: Galvenie

en: Basic
lv: Pamata

en: Last
lv: Pēdējā

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: First
lv: Pirmā

en: Style
lv: Stils

en: Standard
lv: Standarta

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: First item
lv: Pirmais elements
