Pagerer (3.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Pages
sv: Sidor

en: Item
sv: Artikel

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Quantity
sv: Antal

en: Edit
sv: Redigera

en: Links
sv: Länkar

en: Reset
sv: Återställ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Display
sv: Visa

en: Display mode
sv: Visningsstil

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Create
sv: Skapa

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Page
sv: Sida

en: Items
sv: Poster

en: General
sv: Allmän

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Last
sv: Sista

en: center
sv: centrerad

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: First
sv: Första

en: Style
sv: Stil

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Go to page @number
sv: Gå till sida @number

en: Text strings
sv: Textsträng

en: Pagination
sv: Paginering

en: First item
sv: Första posten

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: …
sv: ...

en: First page
sv: Första sidan
