Pagerer (3.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (45 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Pages
ja: ページ

en: Item
ja: 項目

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Quantity
ja: 数量

en: Edit
ja: 編集

en: Links
ja: リンク

en: Reset
ja: リセット

en: - None -
ja: - なし -

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Preview
ja: プレビュー

en: Default:
ja: デフォルト:

en: Display
ja: 表示

en: Display mode
ja: 表示モード

en: n/a
ja: 利用不可

en: Configure
ja: 設定

en: Create
ja: 作成

en: Separator
ja: セパレーター

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Page
ja: ページ

en: Items
ja: アイテム

en: General
ja: 全般

en: Basic
ja: 基本

en: Last
ja: 最後

en: First
ja: 最初

en: Style
ja: スタイル

en: Standard
ja: 標準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Go to page @number
ja: @numberページへ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: First item
ja: 1番目の項目

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Current page
ja: カレントページ

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ
