Pagerer (3.1.0) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Pages
eo: Paĝoj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Configure
eo: Agordu

en: Create
eo: Kreu

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Items
eo: Eroj

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Go to page @number
eo: Iru al paĝo @number

en: First item
eo: Unua listero
